Zaprawa termoizolacyjna

Zaprawa termoizolacyjna

Firma ETG trudni się produkowaniem ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią dostatecznie istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najlepszych efektów przy produkcji różnego rodzaju tynków.

Cienkowarstwowy tynk do gazobetonu posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Optymalna warstwa musi wynosić około 5-7 mm. Łatwo wykonuje dekoracyjną warstwę gatunku baranek. Doskonale spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i akustyczną. Świetnie chroni wbrew wilgoci. Tynk do gazobetonu to bezpieczna i prosta w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i zwiększają o 40% serdecznie wewnątrz pomieszczeń.

Tynk renowacyjny nienagannie nadaje się do odnowy i zabezpieczania budynków mających znaczenie historyczne. Pozwala uchować oryginalną strukturę budynków i ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych i sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najlepsza jakość zaprawy gwarantuje realizacja pożądanych efektów.

Wszystkie towary oferowane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich aplikowanie również wewnątrz budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i poza tym zabezpiecza ścianę.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 07.01.2018 08:36:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz