Wynajem telebimów

Wynajem telebimów

Sintel Multimedia jest działającą w całej UE firmą gwarantującą doskonałej jakości sprzęt audio i video do zapewnienia oprawy imprezom sportowym, wydarzeniom kulturalnym, religijnym czy naukowym, konferencjom a oprócz tego w e-sporcie.

W swojej ofercie posiadamy telebimy diodowe zewnętrzne o wymiarach 6m x 4m, 5mx3m, 5mx4m, 4mx3m, 3mx2m, a także telebimy diodowe na przyczepach mobilnych, telebimy diodowe wewnętrzne LED SMD, a w dodatku ekrany projekcyjne, konferencyjne i eventowe projektory multimedialne, sprzęt nagłaśniający, telewizory plazmowe, LCD czy LED. Słowem wszystko, aby zagwarantować doskonałej klasy oprawę audio-wizualną, dopasowną do Państwa potrzeb i upodobań. Świadczymy wynajem telebimów led firmom i osobom prywatnym jak jeden mąż ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, między innymi z systemem sms do, przykładowo, konkursów z nagrodami, głosowania czy też masowej wysyłki wiadomości. Wszystko to po to, aby zagwarantować kompleksowe i profesjonalne usługi na miarę Państwa potrzeb. Hołdujemy zasadzie, że Państwa ukontentowanie jest dla naszego przedsiębiorstwa sprawą kluczową!

Swoją propozycję kierujemy również do barów, pubów i restauracji a oprócz tego innych instytucji, chcących zagwarantować sobie sposobność emitowania wydarzeń sportowych każdego poziomu – od okręgowych zawodów po mistrzostwa świata – na dużym ekranie. Porządny telebim strefa kibica także posiadać powinna, a nasza firma zapewnia najlepsze. A nic tak nie jednoczy rodaków jak wspólne oglądanie zmagań zarówno narodowej reprezentacji, jak lokalnej drużyny w drodze do po wygraną.

O ile szukacie Państwo telebimów i akcesoriów dobrej jakości w przystępnej cenie dla uświetnienia swojego przedsięwzięcia- namawiamy do kontaktu z firmą Sentinel Multimedia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 09.12.2018 11:02:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz