Toczenie cnc

Toczenie cnc

Firma METALKO to kompetentna i solidna firma, która funkcjonuje na naszym rynku od 1992 roku i proponuje swoim klientom profesjonalną obróbkę skrawaniem cnc w atrakcyjnej cenie. METALKO być może pochwalić się lecz również wykształconą kadrą pracowniczą, ale również nowoczesnym zapleczem technologicznym, za sprawą któremu być może podjąć się nawet najtrudniejszych i w najwyższym stopniu skomplikowanych zleceń.

Jeżeli ciekawi Państwa precyzyjna obróbka skrawaniem cnc, to jeszcze dziś powinni Państwo odwiedzić stronę metalko.com.pl i dokładnie zaznajomić się z najnowszą ofertą firmy METALKO.

Powinno się napomknąć również i o tym, że firma METALKO proponuje rewelacyjne wykładziny ceramiczne, wyjątkowe wykładziny z laminatu, niezawodne powłoki ebonitowe i gumowe i również multum innych kompensatorów gumowych. Firma ta specjalizuje się także w regeneracji armatury przemysłowej, naprawie sprężarek i również kompleksowych usług w zakresie obróbki plastycznej stali.

Firma METALKO to również ośrodek szkolenia spawaczy, który cieszy się bardzo dobrą opinią i wieloma zadowolonymi kursantami. Więcej informacji o firmie, pełną ofertę usługową i również referencje mogą Państwo przyuważyć na stronie metalko.com.pl.

Najprzód powinni Państwo dokładnie sprawdzić usługi w zakresie obróbki plastycznej stali, lub cięcie laserowe, gięcie, bądź zwijanie blach. METALKO jako jedna z niewielu firm w kraju proponuje bardzo dokładne cięcia plazmowo-tlenowe nowoczesną maszyną Tru Laser 3040 L32 TRUMPF. Sprzęt ten pozwala siekać stal nierdzewną do 15mm, glin do 10 mm, a stal węglową do grubości 20mm.

METALKO świadczy swoje usługi lecz również dla klientów krajowych, ale również dla takich krajów jak np. Szwecja, Niemcy, Norwegia, USA, czy Szwajcaria.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 31.12.2017 04:42:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz