Rury pvc

Rury pvc

Historia naszej firmy sięga 2003 roku. Już od niezupełnie 15 lat staramy się łączyć użytkowanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Tworząc swoje produkty wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które poddajemy procesowi odzysku.

Jesteśmy uznanym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Materiał poddany odzyskowi sprzedajemy też jako regranulat PVC producentom parapetów, profili okiennych, grodzic oraz innych wyrobów stosujących ten materiał. Nabywając nasze produkty mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby najlepszej jakości a przy tym mogą Państwo wspólnie z nami dbać o środowisko.

Przemiał oraz regranulat pvc, który mamy w swojej propozycji jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to materiał najlepszej jakości. Przebieg technologiczny obejmuje w szczególności selekcje a oprócz tego sortowanie ścinków (rozdzielenie innych materiałów od PVC) a oprócz tego poddanie ich regranulacji. W czasie materiał poddawany jest procesowi odgazowania a oprócz tego usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej propozycji mamy też listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Wytwarzamy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym współcześnie stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na dobre połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport oraz składanie okien a oprócz tego zapewniają bardzo dobrą termoregulację oraz niską przepustowość dźwiękową mieszkań oraz domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 08.12.2018 13:11:59)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 29.09.2017 15:26:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz