Roboty ziemne

Roboty ziemne

Przedsiębiorstwo Lukkop to spółka usługowa posiadająca swą siedzibę w Warszawie. Firma realizuje profesjonalne usługi budowlane w zakresie wykonywania robót ziemnych na obszarze Warszawy i również okolic.

Doświadczeni pracownicy firmy wykonują prace całoroczne – latem, wiosną, jak również zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów i również niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren z wykorzystaniem koparki i również wywożą nagromadzony w ten sposób śnieg.

Oprócz standardowej oferty firmy, Lukkop umożliwia również wynajem koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Najem odbywa się lecz na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka musi być obsługiwana wyłącznie przez operatora będącego pracownikiem firmy. Jedynie taki sposób działania umożliwi sprawne wykonanie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Firma w swej ofercie oferuje również obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają dokonanie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje i również budowę parkingów i również placów. Nadto, firma para się również układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i również obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie wykonywane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac i również czasu niezbędnego do ich wykonania. Wycena realizowana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długofalowej współpracy z firmą, każdy klient posiada prawo do uzyskania rabatu.

Jeśli skutkiem tego poszukujecie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych z wykorzystaniem koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy firmy dokonają profesjonalnej obsługi inwestycji z zachowaniem wszelkich wymaganych bezpieczeństwa.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 09.10.2019 04:30:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz