Preparat biobójczy

Preparat biobójczy

Znana i ceniona spółka Profi serwis specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń czyszczących.

W swojej bogatej propozycji ma również rozległą gamę środków chemicznych do mycia, towary higieniczne, dozowniki i świetny sprzęt ręczny. Profi serwis to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantuje kompleksową obsługę firm sprzątających, hoteli, zakładów, szkół, myjni samochodowych, firm transportowych, warsztatów a także wszystkich borykających się z problemem w zakresie utrzymania czystości.

Co ciekawe ta znana spółka zapewnia także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń renomowanych wytwórców tj.: TMB, Comac,, Portotecnica, Annovi Reverberi, Truvox, Cramer, Primaster.

Naprawy trwają sprawnie, a przeglądy odbywają się z należytą starannością. Także serwis posiada wieloletnie doświadczenie.

Za pośrednictwem serwisu mogą Państwo kupić przybory, części zamienne i eksploatacyjne.

Na stronie internetowej firmy znajduje się kolumna artykułów. Np. automaty do mycia posadzek, zamiatarki, polerki, szorowarki, profesjonalne odkurzacze, dozowniki, podajniki, suszarki, czy wszelkie maszyny wysokościowe.

Profi serwis proponuje także niektóre towary w cenie promocyjnej. Są też ciekawe, nowe, korzystne towary po bardzo korzystnych cenach. Np. pojemnik na ręczniki papierowe, łokciowy dozownik mydła, dozowniki do preparatów myjących.

Nienaruszony opis artykułów, ceny, aktualności i dane kontaktowe znajdą Państwo na przejrzystej stronie internetowej Profi-serwis pl. To przedsiębiorstwo, z którą wskazane jest nawiązać kontakt. Jest ona otwarta na wszelkie propozycje. Zapraszamy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 22.09.2019 19:16:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz