Pisklęta : DROB

Pisklęta : DROB

Na stronie drob.com.pl jest szeroka propozycja Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi działalność związaną z odchowem różnego typu drobiu.

Posiadamy doskonałej klasy pisklęta kacze, kurze, gęsie oraz indycze, a poza tym oferujemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych lub przeznaczone do produkowania jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno duże fermy drobiowe jak oraz małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie oraz Tulcach są objęte odpowiednim nadzorem, który ma na celu zapewnienie towaru wolnego od chorób. Także parametry naszego drobiu poddawane są częstej kontroli, za sprawą czego wiemy, czy ptactwo ma zapewnione odpowiednie środowisko do funkcjonowania oraz rozrostu, a innowacyjny narzędzia umożliwia regulację warunków otoczenia naszych towarów. Nowe pisklęta są poddawane odpowiedniej selekcji, która pozwala na uzyskanie jak wysokiej jakości. W zakładach produkcyjnych wykorzystywana jest technologia Petersime, która jest sprawdzonym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Pozwala to na kontrolę różnorodnych czynników takich jak ilość dwutlenku węgla lub wilgotność. Dużym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin oraz mieszańce. Oferujemy też pisklęta brojlerowskie, które cechują się poprawnie szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest pewnym źródłem piskląt za sprawą wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak oraz wodnego.

Zapewniamy także zaadaptowany transport towaru do miejsca docelowego. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 10.04.2019 09:09:00)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz