Ogrodzenia kute

Ogrodzenia kute

Znana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg oferuje Państwu duży wybór swoich towarów.

Firma wytwarza różne przedmioty z wysoko przetworzonego artystycznie metalu, robiąc m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące i również przyścienne, żyrandole do kościołów i również innych wnętrz.

Paramy się także rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie towary, jakie wykonujemy dla naszych klientów, tworzymy na podstawie własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń i również wymagań zamawiających. Zwracamy też uwagę na to, iżby rzecz, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, znakomicie komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Realizujemy też wszelkie indywidualne i również nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Jesteśmy w stanie podjąć się zasadniczo każdego zlecenia, jesteśmy otwarci i również entuzjastycznie doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg ma uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków i również w związku z tym nasza firma, jeśli zachodzi tak potrzeba, wykonuje też prace konserwatorskie.

Trudnimy się także wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy i również robimy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki i również inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy cierpliwie i również profesjonalnie, zależy nam albowiem na uznaniu i również zadowoleniu klientów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl i również do zapoznania się z pełną propozycją naszej pracowni.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 24.01.2018 00:28:31)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.10.2016 07:27:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz