Obróbka cnc

Obróbka cnc

Jakościowe panele dekoracyjne, ścianki ażurowe, maskownice na grzejniki, to wszystko od 4design. Nasza spółka proponuje również panele, których design przewidziany jest dla najmłodszych klientów. Literki, dzięki którym można stworzyć napisy, i również klocki. Oba warianty paneli w 3D, które lecz również wyglądają kreatywnie, lecz są też kochane przez dzieci.

Nasza spółka ceni sobie elastyczność usług. Mimo gotowych projektów, jak oraz artykułów w sklepie, nie mamy problemów ze stworzeniem zamówienia na podstawie spersonalizowanego projektu paneli MDF 3d, frontów meblowych MDF i również ścianek ażurowych MDF. Produkujemy je na wyspecjalizowanych wysokiej jakości ploterach CNC, po czym dostarczamy je do klienta, więcej jeszcze montujemy.

Przedsiębiorstwo 4design może poszczycić się mianem najtańszych artykułów na rynku. Nie oznacza to istotnie, że nasze artykuły są gorszej jakości. Dobra cena na równości z dobrą jakością, a to wszystko możliwe za sprawą tego, iż nasza przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną.

Pośród paneli dekoracyjnych mamy w eleganckim stylu panele ścienne 3D, i również nowoczesne ażurowe panele dekoracyjne, które można powiesić na ścianie albo zamontowania na suficie wraz z opcją podświetlenia LED. Ścianki ażurowe stworzone z paneli dekoracyjnych projektujemy opierając się na wymiarów oraz wzorów wybieranych przez klienta.

Nasza spółka prowadzi również dowóz własnym transportem na obszarze Śląska oraz Małopolski do miast tj.:

Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Imielin, Zabrze, Tarnowskie Góry, Chorzów, Mikołów, Kraków, Chrzanów, Jaworzno.

Rzecz jasna nie czyli, że nie nasze artykuły nie trafiają do innych regionów Polski. Rozszerzyliśmy działalność na cały kraj z pomocą cenionej firmy kurierskiej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 21 (ostatnio: 18.09.2019 23:47:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz