Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe

Krzesła bankietowe to, ze względu na specyficzne warunki ich użytkowania, meble które mają nieść komfort. Wiele osób uważa, że na komfort użytkowania wpływ mają jedynie takie elementy, jak komfortowe siedzisko czy oparcie. W praktyce jednak o wygodzie decyduje szereg innych elementów. Rozumiejąc bardzo dobrze o jakie czynniki chodzi, produkujemy krzesła, użytkowanie których to sama przyjemność.

Wśród głównych parametrów, który decyduje o wygodzie użytkowania jest szerokość siedziska. W takich miejscach, jak hotele czy restauracje, rotacja osób jest naprawdę ogromna. Osoby które się tu pojawiają bywają jednak różne. Parametry siedziska muszą uwzględniać fakt, że na nim zasiąść mogą zarówno osoby szczupłe, jak i tęższe. Jeśli siedzisko nie jest szerokie, niewątpliwie odczuwają one straszny dyskomfort. Źle czują się także, gdy siedzisko wykonane jest ze zbyt cienkiej warstwy. Pod osobą cięższą może ona ulec wgięciu na tyle, że siedzenie stanie się małym koszmarem.

Następnym istotnym elementem jest wysokość do siedziska. Wielu producentów ogranicza tę wysokość jak tylko się da. Tymczasem, gdy na krześle zasiąść ma wysoka osoba, niskie krzesło zupełnie się nie sprawdzi. Kolana dotykające niemal zębów to kolejny powód dyskomfortu. Przywiązując wagę i do tego parametru, oferujemy krzesła, które sprawdzają się doskonale podczas użytkowania przez zróżnicowane wzrostem osoby. Niezwykle istotnym elementem jest także zastosowanie odpowiednich środków wypełniających oparcie. Kręgosłup po kilku godzinach siedzenia ma prawo zasygnalizować, że siedzimy zbyt długo. Jeżeli do tego dochodzi niekomfortowe oparcie, siedzenie przez kilka godzin może stać się wręcz udręką. Zastosowanie elementów gąbczastych niewątpliwie pomoże nam bezboleśnie to przetrwać. Oferując krzesła bankietowe, które projektowane są z myślą o różnych użytkownikach, troszczymy się też o takie kwestie, jak chociażby stopki. Stosując odpowiedniej twardości tworzywo, unikamy takich problemów, jak niszczenie podłóg czy piszczenie podczas przesuwania. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. My sądzimy, że bez troski właśnie o nie, nigdy nie powstanie produkt, z którego użytkownik będzie w stu procentach zadowolony.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 57 (ostatnio: 09.04.2019 10:32:00)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 31.05.2017 07:39:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz