Koniowóz

Koniowóz

Jesteś zainteresowany usługami firmy wykonującej zabudowy ciężarowe? Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak ciężko jest trafić na sprawdzonego, uczciwego a także rzetelnego fachowca? Kompletnie nie masz pojęcia komu mógłbyś zaufać a także powierzyć to zagadnienie? O ile tak koniecznie powinieneś zapoznać się z propozycją naszej firmy!

Zakład pracy Tramp istnieje na rynku od wielu lat a także dzięki naszemu doświadczeniu, a także kadrze wykwalifikowanych pracowników osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną a także kojarzoną z sumiennie wykonaną pracą.

W naszej propozycji znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie a także lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy a także żurawie, a także wykwalifikowany serwis.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest ukontentowanie naszych klientów zatem do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, by wszystko było wykonane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zagwarantowania najlepszej klasy naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi rzetelność w interesach. Do kręgu naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, a także bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych a także usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości a także oczekiwania stawiane przez rynek zatem zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich a także włoskich.

Jeśli, wobec tego poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe należałoby skontaktować się z nami! Zaufało nam w tym momencie wielu klientów a także każdy z nich wystawia nam tylko pozytywne referencję! Dołącz do nich również a także Ty, a przekonasz się, że kooperacja z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 23.01.2018 02:04:05)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 22.10.2016 01:14:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz