Klucze torx

Klucze torx

King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak a także na całym świecie. Od przeszło czterdziestu lat firma zaopatruje w swoje produkty klientów w różnorakich krajach, zaś na polskim rynku działa od ponad 20 lat.

Produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w przeszło stu krajach na różnorakich kontynentach. Utensylia produkowane przez King Tony są cenione w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej propozycji firma posiada zarówno narzędzia ręczne, jak a także pneumatyczne, takie jak w tym także: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Nadto oferujemy także narzędzia samochodowe, skrzynki i również szafki narzędziowe, oraz urządzenia warsztatowe.

Pracownicy firmy posiadają ogromne doświadczenie a także z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, jeśli tylko będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez firmę King Tony cieszą się bardzo dobrą opinią, są niezwykle wytrzymałe a także dobre jakościowo, dzięki czemu mamy wysokie zaufanie ukontentowanych klientów. Sprzedawane narzędzia przewyższają gatunkowo wiele innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, oraz wykorzystywanym materiałom wysokiego typu, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie propozycji produktowej do potrzeb nabywców i również dostarczanie narzędzi a także akcesoriów, które będą odróżniać się jakością wykonania i również wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach a także różnych miejscach branży przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 07.09.2018 04:53:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz