Http://psychologiapar.pl

Http://psychologiapar.pl

Blog „Psychologia Par” to dzieło dwojga specjalistów pracujących na co dzień z parami, które się borykają różnych trudności w swojej relacji. Autorzy w oszczędny w słowach sposób prezentują powszechne scenki z życia małżeństw lub par. Wskazują na czym polegają pułapki, w które najczęściej wpadamy i jakie są inne, bardziej sensowne rozwiązania. Ogromnym atutem strony są urocze rysunki wykonane przez samych psychoterapeutów / rozwój związku.

Gwałtownie rosnąca popularność bloga dowodzi, że przedmiot psychologii par i rozwiązywania trudności w coraz większym stopniu ludzi ciekawi. Szczególnie zagadnienia związane z podziałem oddziaływań i władzy we wzajemnej komunikacji wywołują dużo komentarzy odbiorców bloga. Autorzy przeprowadzili bardzo intrygujący wywiad z doświadczoną terapeutką-superwizorem na temat podziału obowiązków i rolach, jakie wypełniamy będąc w związku. Znaczącym i trudnym momentem dla małżeństwa jest czas pojawienia się dziecka – i temat ten doczekał się wielu wpisów użytkowników.

Autorzy podkreślają też to, że zwykle w związkach spodziewamy się, że to mąż lub żona ma się zmienić i wykonać całą pracę. Taka postawa nie tylko nie przynosi żadnych rezultatów, ale dodatkowo całkiem wyklucza możliwość skorzystania z terapii par. Dużą oglądalnością cieszą się posty, które pokazują, w jaki sposób dbać o romantyzm i namiętność w relacji, jak nie zapomnieć o tym, co było na początku, jak nie pogrążyć się w negatywizmie i wzajemnych żalach. Pokazuje to, że w głębi serca sporo osób śni o udanych i długotrwałych relacjach, w których to co dobre przeważa trudne chwile.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 36 (ostatnio: 24.01.2019 01:53:15)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 24.05.2016 19:18:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz