Dźwigi – Sarens

Dźwigi - Sarens

Firma Sarens na swojej stronie internetowej sarens.pl reklamuje się hasłem: „Udźwigniemy twój najcięższy problem”.

Widząc zaprezentowane na stronie dźwigi i symulacje audiowizualne prac firmy Sarens, wiemy obecnie że jest to możliwe.

Firma należy do grupy światowej Sarens, pochodzącej z Belgii, zajmuje się realizowaniem usług żurawiami i transportem przedmiotów ponad gabarytowych.

Swoje oddziały w kraju posiada w takich miastach jak: Gdańsk, Rzeszów, Warszawa – kompletny zestaw kontaktów do poszczególnych oddziałów i do baz transportu znajduje się na stronie sarens.pl.

Serwis zamieszczono również w wersji angielskiej.

Wszelkie zrealizowane obecnie projekty firmy Sarens, jesteśmy w stanie obejrzeć w formie zdjęć, w podzielonych na różne okresy, archiwizowanych działach Poza tym zdjęć, istnieje również prawdopodobieństwo obejrzenia multimedialnych wizualizacji prac poszczególnych dźwigów, jak też widzimy jak pracuje żuraw wieżowy, który jest tak bywa wynajmowanym w firmie dźwigiem.

Firma również oferuje sprzedaż urządzeń dźwigowych i ich projekty i zdjęcia są wyszczególnione w zakładce – sprzedaż.

serwis niezwykle obrazowo ilustruje całą aktywność firmy, znajdują się tam liczne fotografie, wykonywanych prac stadium po kroku, opisy multimedialne budowy metra w Warszawie, czy budowy elektrowni wiatrowych i innych wykonanych projektów.

Firma posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, których kopie umieszczono na stronie do wglądu dla każdego zainteresowanego klienta, jak i referencje, o których na stronie możemy przeczytać..


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 10.12.2018 22:39:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz