Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Łódź najistotniejsze są wyśmienite, ogromne i ożywcze pożywienie, które serwujemy w naszej knajpce. Dlatego nasze hamburgery Łódź są dobre i duże – dokładnie takie, jakich chcą i łakną porządni Indianie i pewni Kowboje. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą „fajką pokoju” jest prawdziwie Indiański hamburger wykonany z najlepszego gatunku, rzetelnie wyselekcjonowanej 100% wołowiny z rodzimymi dodatkami i mega chrupką bułą przenną!

Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz znowu – po smak, odpoczynek i klimat!

Atoli jest to jedno z kilku burgerowni podających jadło na mapie miasta Łódź, to przecież jest to miejsce wyjątkowe, bo scalone z równie nadzwyczajną figurą. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o mocnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie imię. To jego wytrwałość, dzielność i poszanowanie tradycji pozwoliły na to, by autochtoniczne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień kultywować swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie zapalić się tak znakomitym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on olśniłby się kuchnią, którą mamy uciecha serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już przywołać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć smacznym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 16.06.2019 19:03:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz